WAKACJE 24.06-01.07; 01.07-08.07; 13.08-20.08.2017

24.06 – 01.07.2017 Chłapowo   

01.07. – 08.07.2017 Chłapowo 

13.08 – 20.08.2017 Szklarska Poręba 

Zapraszam w piękne miejsca, w otoczeniu wspaniałej przyrody – nad Bałtyk i w Karkonosze.

Jeśli chcesz zapoznać się z jogą lub pogłębić swoją praktykę, wzmocnić i rozciągnąć ciało, zrównoważyć swoją gospodarkę hormonalną, zaznać stanu relaksu i odprężenia, podnieść poziom energii, opanować stres i pobyć w towarzystwie inspirujących kobiet – wybierz termin, lokalizację i zarezerwuj miejsce.

Program:

Hatha joga wg Sivanandy (łagodna ściezka jogi ) 

Joga hormonalna wg Dinah Rodrigues

 Zajęcia „zdrowy kręgosłup”

 Pranayama (techniki oddechowe)

 Medytacja, głęboka relaksacja, wizualizacje, mantry , misy tybetańskie.

20160627_084631 20160702_000000 IMG_2896

Przykładowy program dnia

08.00-09.30 – Pranayama (ćwiczenia oddechowe), medytacja, Powitanie Słońca i sesja jogi,

relaksacja (przy odpowiedniej pogodzie ćwiczymy w plenerze).

09.30 Śniadanie

10.00 -15.30 – czas wolny

15.30-17.30 - popołudniowa sesja hatha jogi, zdrowego kręgosłupa i jogi hormonalnej

17.30 - obiadokolacja

19.30- 21.00 medytacje, relaksacje, wizualizacje…

Terminy, lokalizacje, ceny :

Cena zawiera noclegi (7), wegetariańskie śniadania i obiadokolacje oraz wszystkie zajęcia

24.06 – 01.07.2017

01.07 – 08.07.2017

Władysławowo - Chłapowo

Pokoje dwu- i trzyosobowe - 1360 zł

IMG_2867

13.08 - 20.08.2017

Szklarska Poręba

Pokój dwuosobowy i trzyosobowy – 1525 zł /osoba

Pokój jednoosobowy 1685 zł /osoba

Dodatkowo opłata klimatyczna 2.20 zł od osoby za dobę.

Zajęcia prowadzi Irena Kertyczak – nauczycielka jogi i medytacji ( w tradycji Sivanandy, Vinyasa Power Yogi), pierwsza w Polsce terapeutka jogi hormonalnej certyfikowana przez autorkę programu - Dinah Rodrigues, certyfikowana doradczyni ajurwedyjskiego stylu życia, instruktorka technik relaksacyjnych, trenerka rozwoju osobistego. O kwalifikacjach Ireny Kertyczak przeczytasz na stronie głównej www.happyyoga.pl

Kameralna grupa gwarantuje bezpieczeństwo i indywidualne podejście każdej uczestniczce.

OPIS OŚRODKÓW :

24.06 – 01.07 oraz 01.07 – 08.07. 2017 Morze Bałtyckie - Władysławowo – Chłapowo

Zamieszkamy w ośrodku wypoczynkowym Ananda.
Kameralny ośrodek posiada komfortowe, przestronne pokoje z łazienkami; każdy z nich urządzony jest w innym stylu. Na terenie jest bezprzewodowy internet. Przy posesji znajduje się zamykany parking.

IMG_2885 IMG_2929 pokoj-meksyk 1d14

Pyszna , wegetariańska kuchnia. Porcjowane posiłki.

Ośrodek oferuje również lecznicze i relaksujące masaże - klasyczny europejski oraz masaż chiński z elementami siatsu.

Budynek ma duży taras, na którym przy ładnej pogodzie można odbyć poranną sesję jogi i pranajamy.

Piękna plaża z wysokim klifem, czysta woda, dziewicza przyroda i jednocześnie sąsiedztwo dużych kurortów nadmorskich takich jak Władysławowo, Jastrzębia Góra, Jastarnia, Sopot czy Gdynia oraz bliskie sąsiedztwo Rozewia z latarnią morską tworzą wakacyjną atmosferę.

Nadmorską część Chłapowa obejmuje Nadmorski Park Krajobrazowy o łącznej powierzchni 18 804 hektarów.

Teren ten pozostając poza ingerencją człowieka stanowi w pełni naturalne środowisko.
Chronione gatunki roślin oraz zwierząt, wspaniałe krajobrazy i to elementy dziewiczej przyrody, która nie zmienia się od wieków. Największą atrakcją Chłapowa jest otwarty dla turystów malowniczy wąwóz znajdujący się na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Na całej długości wąwozu są wytyczone ścieżki z pięknie wkomponowanymi ławeczkami, kładkami, poręczami i schodkami ułatwiającymi spacer .

W pobliżu są wspaniałe trasy rowerowe, rozciągające się aż po sam Hel.

Zdjęcia z Ośrodka i okolicy można obejrzeć na http://anandaresort.pl/

13.08 – 20.08.2017 Szklarska Poręba – Karkonosze

2012-05-19-095636 2012-05-19-095323 2012-05-06-175200

Zakwaterowanie w kameralnym pensjonacie. Pokoje 1- 2- i 3 - osobowe, z łazienkami .

Pensjonat „Raad na Uroczysku” jest położony w górach w niezwykle malowniczym miejscu Szklarskiej Poręby u zbiegu granic, Czech i Niemiec, pomiędzy Karkonoszami i Górami Izerskimi, na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego. Urokliwa okolica, piękne widoki, cisza, czyste powietrze zachęcają do spacerów w bezpośrednim kontakcie z naturą. Bliskie sąsiedztwo licznych pieszych i rowerowych szlaków turystycznych stwarza niepowtarzalne warunki do wypoczynku. Na terenie jest kawiarenka- miejsce spotkań towarzyskich do naszego wyłącznego korzystania. Na zewnątrz taras wypoczynkowy. W godz. 18.00-22.00 można bezpłatne korzystać z sauny.

9_galeria_35 Qtpfsgui 1.9.3 tonemapping parameters: Operator: Mantiuk Parameters: Contrast Mapping factor: 1.001 Saturation Factor: 0.6 Detail Factor: 5 ------ PreGamma: 0.9

Na całym terenie działa bezprzewodowy internet.

Dodatkowo w czasie pobytu w Szklarskiej Porębie będzie  można skorzystac z masazy :

Japoński CosmoLifting   naturalną i nieinwazyjną metodę odmładzania twarzy, bazującą na terapeutycznym masażu mięśni, opracowanym przez Lone Sorensen, i wykonywanym przy użyciu wyłącznie ekologicznych i naturalnych produktów kosmetycznych.

Zabieg polecany jest kobietom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu drobnych zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej.

W czym tkwi sekret japońskiego CosmoLiftingu? Istotą japońskiego CosmoLiftingu jest masaż mięśni oraz stymulacja 21 tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Podczas zabiegu stosowane są organiczne kremy, maseczki i olejki (w tym 100% olejek z nasion Rosa Mosqueta) z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. W efekcie japoński CosmoLifting jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne działanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

Refleksologia twarzy SorensensistemTM to technika masażu terapeutycznego umożliwiająca leczenie różnorodnych schorzeń i której podstawą jest diagnostyka energetyczna ze złogów podskórnych. Terapia ta ma jednocześnie silne działanie kosmetyczno-estetyczne.

W trakcie zabiegu refleksologii twarzy terapeuta za pomocą palców stymuluje konkretne punkty neurologiczne na twarzy pacjenta. Wytworzone w ten sposób impulsy nerwowe docierają do mózgu a następnie do odpowiednich organów i układów w całym ciele, oddziałując na nie. W efekcie terapeuta pobudza procesy samoregulacji w organizmie pacjenta, poprawia działanie układu immunologicznego, hormonalnego i nerwowego, zapewniając swobodny przepływ impulsów nerwowych i energii w całym ciele. Dodatkową zaletą metody jest jej aspekt diagnostyczny – doświadczony terapeuta rozpoznając w trakcie masażu tzw. złogi podskórne, zmiany zabarwienia czy struktury skóry potrafi również wskazać narządy, których praca w przyszłości może zostać zagrożona. 

Refleksologia stóp SorensensistemTM? Podczas leczniczego masażu refleksologii stóp terapeuta uciskiem stymuluje określone punkty i strefy odruchowe na stopach, które korespondują z kręgosłupem i nerwami rdzeniowymi, a także odpowiadają poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała (w tym układowi mięśniowemu). W efekcie terapeuta uwalnia naturalny potencjał organizmu do samouzdrawiania, eliminując toksyny i odblokowując swobodny przepływ energii w całym ciele.

Zdjęcia z Ośrodka i okolicy można obejrzeć na http://www.raadnauroczysku.com.pl/

Bez względu na to, czy wybierzesz czynną formę odpoczynku, czy zapragniesz zwolnić tempo i poddać się skupieniu, medytacji, ukoić zmysły ciszą i spokojem w bliskim kontakcie z przyrodą - wrócisz zregenerowana, zrelaksowana, pełna energii i chęci do życia !

Rezerwacja mailowa na wszystkie wyjazdy : happy.kertyczak@gmail.com

O udziale decyduje kolejność wpłat zaliczki – 600 zł.

Po mailowym zgłoszeniu uczestnictwa i potwierdzeniu wolnych miejsc podajemy numer konta do wpłaty zaliczki. W mailu proszę o podanie terminu, rodzaju pokoju. Proszę też o podanie nr telefonu.

W przypadku rezygnacji zaliczka do zwrotu na następujących warunkach :

100 % zwrotu do końca kwietnia. 50% zwrotu - przy rezygnacji do 15 maja 2017.

Przy rezygnacji od połowy maja do rozpoczęcia turnusu zwrot zaliczki tylko po wskazaniu osoby, która pojedzie na zwolnione miejsce.

Pobyty zaczynają się obiadokolacją, kończą śniadaniem. W turnusach uczestniczą tylko kobiety.

Zajęcia odpowiednie zarówno dla praktykujących jogę jak i początkujących.

 

powrót na stronę główną